FOTOGRAFIA
Oferta

Oferta zdjęć ślubnych

Moja oferta skierowana jest do osób, które szukają niestandardowego, niekonwencjonalnego i oryginalnego spojrzenia na fotografię ślubną. Dla osób wymagających, które oczekują od fotografa kreatywności i wysokiej jakości zdjęć.

Moja fotografia ślubna to świeże spojrzenie na ślub i na wesele. To dynamiczny reportaż, maksymalne wykorzystanie każdej sytuacji w jakiej się znajdziemy. To praca na pełnych obrotach, to silne emocje i bliski kontakt z ludźmi. To opowiedzenie Waszej historii z mojego punktu widzenia.

Nie promuję tu konkretnego czasu wykonania sesji ślubnej. Czasem wykonuje się ją w dniu ślubu, bądź jeśli czas na to nie pozwala, w innym, dogodnym terminie. Nie narzucam też miejsca wykonania zdjęć. Do klasycznych należą: parki, zieleńce, lasy, jeziora, uliczki miast itp.. Tak naprawdę wszystko zależy od czasu, który na to może poświecić Młoda Para, bo mój czas jest w tym względzie nieograniczony.

Moja oferta wygląda następująco:

- fotoreportaż z przygotowań Pary Młodej oraz błogosławieństwa
- fotoreportaż z ceremonii ślubnej wraz z życzeniami
- fotoreportaż z przyjęcia weselnego do oczepin włącznie (ok. 1:00)

Fotografie z reportażu i sesji plenerowej poddane obróbce graficznej, nie mniej niż 600 ujęć, gotowy materiał w formie elektronicznej (pendrive w etui).

Ekskluzywny album z około 140 zdjęciami wybranymi przez Państwa. Album posiada około 50 stron i z oprawą skomponowaną też przez Państwa (Okładka, materiał , Eko-skóry itp.)


Pakiet może być dowolnie modyfikowany pod potrzeby klientów.
Zdjęcia na pendrive są obrobione , pozbawione znaków wodnych, logów i innych elementów.
Nie jest to zrzut z karty. Zdjęcia te możecie swobodnie wykorzystać, są one bowiem Waszą własnością, towarem który ode mnie kupujecie.

Kwestię dojazdu traktuję również indywidualnie, zależnie od odległości, czasu i miejsca. Zdarza się, że plener organizuję nad morzem, wówczas trzeba brać pod uwagę koszty przemieszczenia i pobytu.
W czasie fotografowania wesela, staram się być WSZĘDZIE tam gdzie powinienem być.
W trakcie uroczystości organizuję też sesję Pary Młodej z rodziną i bliskimi.
Jest to nieraz jedyna okazja na wspólne zdjęcie Was z bliskimi.
Standardem u mnie stało się również wykonywanie fotografii rodzinnej wszystkich zaproszonych gości. To chyba jedno z ujęć najczęściej oglądanych przez wszystkich. Zdjęcie wykonuję pod kościołem lub na Sali Weselnej.
Fotografuję dwoma aparatami firmy NIKON – D810 , obiektywami 24-70/2.8, 85/1.4, 50/1.4, fisheye 16/2.8 . do tego używam wielu innych akcesoriów i osprzętu.

Jestem otwarty na sugestie Pary Młodej. To ja jestem dla Was, a nie Wy dla mnie.
Opinie moich dotychczasowych klientów potwierdzają to w pełni i to mnie cieszy, satysfakcjonuje i motywuje do jeszcze lepszych zdjęć, ujęć i pomysłów. Jesteście w tym dniu dla mnie najważniejsi, macie się czuć naturalnie, na luzie, ma być widać to co Was łączy… ja mam to sfotografować.

made by Visionlore