FOTOGRAFIA
O mnie
Urodziłem się i wychowałem wśród warmińsko-mazurskich jezior i lasów, i nie wyobrażam sobie lepszego miejsca do życia niż moje rodzinne okolice.
Fotografia jest moją pasją od momentu, w którym po raz pierwszy trzymałem aparat w ręku tj. 19 lat temu, a od roku 2001 to także mój sposób na spełnianie się w życiu zawodowym.
Jest to dla mnie praca na pełen etat, nie sposób na dorobienie. Bądźcie więc pewni, że zanim oddam Wam gotowy reportaż ślubny poświęcę mu dużo czasu i dopracuję go w każdym szczególe po to, by cieszył i wzruszał przez długie lata.

Zdaję sobie sprawę z tego jak ważne są dla Was fotografowane wydarzenia i swoją pracę zawsze wykonuję z pełnym zaangażowaniem, wkładając w nią 120% swoich możliwości. Przy pomocy aparatu poluję na idealny moment i czerpię satysfakcję z każdego dobrego ujęcia.
Niezwykle ważne jest dla mnie zachowanie panującej atmosfery, więc zawsze staram się maksymalnie wykorzystać walory naturalnego światła.

Pracuję na profesjonalnym sprzęcie Nikona, który gwarantuje niezawodność. Każde zlecenie traktuję indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.
Moim celem jest zrobienie zdjęć, które oglądane po latach przywołają wszystkie emocje i sprawią, że poczujecie się przez chwilę jakbyście cofnęli się w czasie.
made by Visionlore